درباره ما

میعادگاه هوانوردی” یک پایگاه آموزش آنلاین برای دانشجویان و پرسنل صنعت هوانوردی است که با بهره گیری از تیم مجرب توانسته است در زمینه های مختلف به صورت درون مرزی و برون مرزی فعالیت داشته باشد.


میعادگاه هوانوردی” شامل بخش های مختلفی برای بالا بردن سطح علمی دانشجویان و شاغلین در صنعت هوانوردی می باشد که مهمترین آن “پایگاه دانش” است. این بخش حاوی اطلاعات تخصصی در زمینه هوانوردی(هواپیماها، ایرلاین ها، قطعات مختلف، قوانین هوانوردی، نکات کاربردی و …) هوافضا و نجوم است و همچنین برای انتقال بهتر مفاهیم علمی ویدیوها و تصاویر هم به عنوان یکی از زیر مجموعه های پایگاه دانش در نظر گرفته شده است.


میعادگاه هوانوردی” این افتخار را دارد که به عنوان اولین و بزرگترین مرکز آموزش آنلاین در خاورمیانه برگزار کننده آزمون های آمادگی در رشته های هوانوردی(خلبانی، تعمیرونگهداری(B1)، اویونیک(B2)، تایپ هواپیما، دیسپچ و مهمانداری) باشد و آزمون های هوانوردی را شبیه سازی کند.

از مزیت های شبیه ساز آزمون می توان به قابل استفاده بودن در سیستم عامل های مختلف(ویندوزی، تحت وب، اپلیکیشن)، ارزان بودن و به روز بودن بانک سوالات اشاره کرد.


میعادگاه هوانوردی” برای همه هوانوردان(خلبانان، مهندسین و تکنسین های فنی، مهمانداران دیسپچرها و کنترلرها برج مراقب بصورت مجزا کتابخانه ای جامع تعبیه کرده است که منابع و کتاب های ضروری و به روز در این قسمت قرار داده می شود.


شماره تماس پشتیبانی:

09385839904

ایمیل پشتیبانی:

info[at]AviationTrial.com

ID تلگرام پشتیبانی:

AviationTrialSupport@