قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت به دقت ملاحظه فرمایید
ورود کاربران به وب‏‌ سایت و ثبت نام در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است.
میعادگاه هوانوردی وابسته به هیچ مرکز آموزش دولتی و غیر دولتی نبوده و به صورت مستقل فعالیت می کند.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت میعادگاه هوانوردی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج و رویه‏‌ها در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
هنگام خرید از فروشگاه و هنگام خرید کدفعال سازی شبیه ساز آزمون (نسخه ویندوزی) دقت کنید که زبان سایت فارسی باشد.

تعریف کاربر:
کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت اطلاعات یا هرگونه استفاده از خدمات اینترنتی سایت اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات اینترنتی استفاده می‏‌کنید، و یا به سایت میعادگاه هوانوردی ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که میعادگاه هوانوردی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی)به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا اطلاعیه ها ، امکان دارد سایت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سایت را لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
سایت میعادگاه هوانوردی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
میعادگاه هوانوردی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.